Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Shadowhunters FRPG
Miss Fray Emptyby Lydia Branwell Vas. Dec. 04, 2016 3:49 am

» my heart skips a beat
Miss Fray Emptyby B. Azariah Darrow Kedd Aug. 16, 2016 6:17 am

» PLL Hungary
Miss Fray Emptyby Vendég Kedd Aug. 02, 2016 7:08 am

» I'll be holding on to you
Miss Fray Emptyby Isaac Ravenscar Pént. Júl. 22, 2016 4:50 am

» when the night has come
Miss Fray Emptyby Isabelle Lightwood Csüt. Júl. 21, 2016 10:30 pm

» Saskia Sorel
Miss Fray Emptyby Saskia Sorel Szomb. Júl. 16, 2016 6:53 am

» Avatar foglaló
Miss Fray Emptyby Mi Youngchul Pént. Júl. 15, 2016 6:16 am

» Elkészültem
Miss Fray Emptyby Mi Youngchul Csüt. Júl. 14, 2016 9:22 am

» Távol leszek
Miss Fray Emptyby B. Azariah Darrow Csüt. Júl. 14, 2016 2:10 am

Top posters
B. Azariah Darrow
Miss Fray Vote_lcapMiss Fray Voting_barMiss Fray Vote_rcap 
Theresa Gray
Miss Fray Vote_lcapMiss Fray Voting_barMiss Fray Vote_rcap 
Raphael Santiago
Miss Fray Vote_lcapMiss Fray Voting_barMiss Fray Vote_rcap 
Mi Rin Ji
Miss Fray Vote_lcapMiss Fray Voting_barMiss Fray Vote_rcap 
Lydia Branwell
Miss Fray Vote_lcapMiss Fray Voting_barMiss Fray Vote_rcap 
James Carstairs
Miss Fray Vote_lcapMiss Fray Voting_barMiss Fray Vote_rcap 
Valentine Morgenstern
Miss Fray Vote_lcapMiss Fray Voting_barMiss Fray Vote_rcap 
Kim Jae Hyun
Miss Fray Vote_lcapMiss Fray Voting_barMiss Fray Vote_rcap 
Kennedy Blackthorn
Miss Fray Vote_lcapMiss Fray Voting_barMiss Fray Vote_rcap 
Mi Youngchul
Miss Fray Vote_lcapMiss Fray Voting_barMiss Fray Vote_rcap 

Megosztás
 

 Miss Fray

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Clary Fray..


Clary Fray..

: Miss Fray Tumblr_o8ox8lzUzg1vv76ubo7_250
■ Hozzászólások száma : 2
■ Kor : 24
■ Tartózkodási hely : Next to Jace
■ Job/hobbies : Be brave
: Miss Fray Tumblr_o7zypmEVN21vv76ubo4_250

Miss Fray Empty
TémanyitásTárgy: Miss Fray   Miss Fray EmptyHétf. Júl. 04, 2016 12:14 pm


Clarissa Fray
vagyok, aki vagyok..

becenév: Clary
születési hely: ide
születési idő: ide
hűség: Klávé
faj: ide
családi állapot: szingli
foglalkozás: anyukám megmentése
play by: Katherine McNamara

rövid idézet vagy amit szeretnél jön ide
Nagyon sokszor feltettem magamnak a kérdést, hogy milyen is vagyok valójában, de a válasz most már mindegy, megváltoztam. Már nem ugyanaz a Clary vagyok, aki nem régiben voltam. Meg kellett változnom, erőssé kellett válnom, hisz újra belecsöppentem abba a világba, amiből egyszer kiragadtak.
Rengeteg érzelem kavarog bennem: rettegés, félelem -anyukám miatt, furcsa és megmagyarázhatatlan vonzalom -Jace irányába- és.. bizonytalanság. Minden tőlem telhetőt megteszek, hogy visszaszerezzem anyukámat Valentinetól. Próbálok megfelelni az elvárásoknak, próbálok minél gyorsabban felzárkózni az árnyvadászokhoz, hogy én is tudjak harcolni, ne kelljen másokra támaszkodni. Nem szeretem gyengének mutatni magam és nem szeretnék bajt hozni Izzyék fejére, de ez már lassan kezd úgy tűnni, hogy ez elkerülhetetlen, velem együtt jár a veszély és a baj.
De a leginkább rám jellemző szavak: ERŐS. BÁTOR. REMÉNYKEDŐ. MEGÁLLÍTHATATLAN. MAKACS.

rövid idézet vagy amit szeretnél jön ide
Annyi minden történt oly kevés idő leforgása alatt, hogy lassan nekem is nehéz megértenem. De most a legfontosabb, hogy anyut visszaszereztük és most már biztonságban van, azonban.. kómában fekszik az ágyon és nem tudjuk felébreszteni. Kell lennie valamilyen megoldásnak, de emellett Valentine jelenlétével is foglalkoznunk kell, meg kell állítanunk, bármire is készül. És ha ez még nem lenne elég ott van Simon is, akivel valami olyan történik, ami.. eddig számomra ismeretlen volt, de jobban belegondolva még most is az, nem tudom hogy min megy keresztül és azt sem tudom, hogy hogy kéne rajta segítenem.
Jaceszel pedig minden megváltozott, kiderült.. kiderült.. hogy.. hogy.. a testvérem. Nem tudom, hogy hogyan kéne még ezt is lereagálnom, annyi teher nyomja a vállamat, amikkel lassan félő, hogy nem tudok megbirkózni.. Legszívesebben anyával beszélnék, de most vele nem tudok, Simonnal sem és Lukekal sem hiszem, hogy meg kéne osztanom, hogy megszakad a szívem, hogy az első fiú, akire máshogy tekintek a testvérem. Valentine pedig az apám, az árnyvadász történelem legsötétebb, leggonoszabb és legnagyobb árulója a vér szerinti apám. Azt tudom, hogy gyűlölöm őt, gyűlölöm teljes szívemből, ahogy csak egy embert lehet, annyi rossz dolgot tett, annyi embernek okozott fájdalmat.. Megvetem és sose fogom az apámnak tekinteni, ő csak egy férfi, aki miatt megszülettem, de sose lesz több..

Sose hittem volna pár hónappal ezelőtt, hogy az életem teljesen felfordul, hogy minden gyökerestől megváltozik. Sokat gondolkodtam arról, hogy milyen lenne, ha minden maradt volna a régibe, ha nem csöppenek bele az árnyvadászok világába. Hiába gondolok erre, nem változtatnék ezen, akkor sem, ha lehetne.. Akkor nem ismertem volna meg a többieket, akkor nem ismertem volna meg Jacet. Hiába tudom, hogy rossz dolog az, amit érzek, hogy nem természetes, de én akkor is örülök neki és.. akkor is nagyon fontos számomra ő, mint Simon, anyu és Luke.
De vajon mi jön most? Mit fog lépni Valentine? Nem jó ez a várakozás, nem jó ez a bizonytalanság, amiben vagyunk, ha csak egy kis nyomunk lenne, amin eltudnánk indulni, már nagyon sokat segítene, de nincs semmi a birtokunkban, csak a tudat, hogy Valentine megakarja szerezni a végzet ereklyéit. A Klávé is csak várni tud, nem tud semmilyen lépést sem tenni az ügy érdekében, de van egy olyan érzésem, hogy Valentine minket fog először felkeresni, Jacet, anyát és engem. Nem tudom, hogy miért érzem így, de valamiért azt hiszem fontosak vagyunk neki annak ellenére, hogy valami ott fent nála nincs rendben. De vajon mikor jön és mit akar majd tőlünk?..
Annyi kérdés van, amire nincs válasz vagy nem is kaphatjuk meg. Nem ezzel kéne most foglalkoznom, edzenem kéne és gyakorolnom, fel kell készülnöm, hogyha harcba keveredek megtudjam magam védeni. Emellett a képességem is nagyon érdekes, olyan rúnákat tudok létrehozni, melyek egyik könyvben sem lelhetőek fel, vajon honnan erednek ezek a képességek? Miért tudok olyan dolgot tenni, amit mások nem tudnak? De már megint csak megválaszolatlan kérdések kerülnek elő, kezd elegem lenni az ilyenekből.. válaszokat szeretnék kapni, megakarom tudni az igazi történetemet, tudni akarom, hogy anya miért hozott el, hogy miért nem akarta, hogy árnyvadász legyek. Jogom van tudni és meg is fogom, mert felfog ébredni és elmesél mindent..

Vissza az elejére Go down
 
Miss Fray
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Clary. Fray
» Clary Fray

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Végzet ereklyéi  ::  :: Félkész előtörténetek-