Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Shadowhunters FRPG
It's a new dawn (Simon # Véda) Emptyby Lydia Branwell Vas. Dec. 04, 2016 3:49 am

» my heart skips a beat
It's a new dawn (Simon # Véda) Emptyby B. Azariah Darrow Kedd Aug. 16, 2016 6:17 am

» PLL Hungary
It's a new dawn (Simon # Véda) Emptyby Vendég Kedd Aug. 02, 2016 7:08 am

» I'll be holding on to you
It's a new dawn (Simon # Véda) Emptyby Isaac Ravenscar Pént. Júl. 22, 2016 4:50 am

» when the night has come
It's a new dawn (Simon # Véda) Emptyby Isabelle Lightwood Csüt. Júl. 21, 2016 10:30 pm

» Saskia Sorel
It's a new dawn (Simon # Véda) Emptyby Saskia Sorel Szomb. Júl. 16, 2016 6:53 am

» Avatar foglaló
It's a new dawn (Simon # Véda) Emptyby Mi Youngchul Pént. Júl. 15, 2016 6:16 am

» Elkészültem
It's a new dawn (Simon # Véda) Emptyby Mi Youngchul Csüt. Júl. 14, 2016 9:22 am

» Távol leszek
It's a new dawn (Simon # Véda) Emptyby B. Azariah Darrow Csüt. Júl. 14, 2016 2:10 am

Top posters
B. Azariah Darrow
It's a new dawn (Simon # Véda) Vote_lcapIt's a new dawn (Simon # Véda) Voting_barIt's a new dawn (Simon # Véda) Vote_rcap 
Theresa Gray
It's a new dawn (Simon # Véda) Vote_lcapIt's a new dawn (Simon # Véda) Voting_barIt's a new dawn (Simon # Véda) Vote_rcap 
Raphael Santiago
It's a new dawn (Simon # Véda) Vote_lcapIt's a new dawn (Simon # Véda) Voting_barIt's a new dawn (Simon # Véda) Vote_rcap 
Mi Rin Ji
It's a new dawn (Simon # Véda) Vote_lcapIt's a new dawn (Simon # Véda) Voting_barIt's a new dawn (Simon # Véda) Vote_rcap 
Lydia Branwell
It's a new dawn (Simon # Véda) Vote_lcapIt's a new dawn (Simon # Véda) Voting_barIt's a new dawn (Simon # Véda) Vote_rcap 
James Carstairs
It's a new dawn (Simon # Véda) Vote_lcapIt's a new dawn (Simon # Véda) Voting_barIt's a new dawn (Simon # Véda) Vote_rcap 
Valentine Morgenstern
It's a new dawn (Simon # Véda) Vote_lcapIt's a new dawn (Simon # Véda) Voting_barIt's a new dawn (Simon # Véda) Vote_rcap 
Kim Jae Hyun
It's a new dawn (Simon # Véda) Vote_lcapIt's a new dawn (Simon # Véda) Voting_barIt's a new dawn (Simon # Véda) Vote_rcap 
Kennedy Blackthorn
It's a new dawn (Simon # Véda) Vote_lcapIt's a new dawn (Simon # Véda) Voting_barIt's a new dawn (Simon # Véda) Vote_rcap 
Mi Youngchul
It's a new dawn (Simon # Véda) Vote_lcapIt's a new dawn (Simon # Véda) Voting_barIt's a new dawn (Simon # Véda) Vote_rcap 

Megosztás
 

 It's a new dawn (Simon # Véda)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Véda Bellefleur

Árnyvadász

Véda Bellefleur

: It's a new dawn (Simon # Véda) Tumblr_naeorqzfAd1qefmxto5_250
■ Hozzászólások száma : 8
■ Kor : 33
: It's a new dawn (Simon # Véda) Giphy

It's a new dawn (Simon # Véda) Empty
TémanyitásTárgy: It's a new dawn (Simon # Véda)   It's a new dawn (Simon # Véda) EmptyKedd Júl. 05, 2016 11:06 am

Nem tudom mennyi ideje róhatom már az utcákat. Bakancsom talpa alatt nyikorog a por, halálsikolyt hallatnak a kavicsok, melyeket mások cipőtalpa szedett és hordott össze, murvát hozva a sikátor aszfaltjára.
Nincs dolgom idekint. Nem azért jöttem ki, mert démonokra kell vadásszak, de a járőrözés - ami jobban hangzana, ha rendőr lennék, s nem egy boltban eladóskodnék civilben, s azt is csak heti 2 nap, hat órában, szívességből - mindig eltereli a figyelmemet és most kell az a kis elterelés.
Levelet kaptam Monique nénémtől. Anyáról írt benne és arról, hogy egy ideje már nem hallott felőle. Megesketett rá, hogy nem verem nagy dobra, a Klávé állítólag tud róla, de neki nem adnak felvilágosítást az ügyről, tekintettel a múltjának homályos - előttem legalábbis mindenképpen homályos - foltjaira. Legszívesebben szálanként tépném ki a hajamat, de igyekszem moderálni magam. Ezért is vagyok most kint az utcán hajnalban, s nem az Intézetben.
Szét kéne nézzek, ha befordulok valahová. Tudom. Hiszen a mondénok jelenlétét nem érzem, csak a démonoké bizseregteti meg zsigereimet. Mindegy, ez már így esett, ha már ilyen szerencsésen legázoltam a sarkon túlról jövő alakot, próbálok udvariasan kezet nyújtani neki, ha esetleg fel kell segítenem.
- Bocs, véletlen volt. - mentem, ami menthető. Ebben a homályban nem tudom kivenni az arcát, bezzeg az enyém remekül látszhat, hiszen a hold pont a képembe világít, fénykörébe vonva arcomat.
- Általában jobban figyelek. - fűzöm még hozzá, mert így igaz. És közben meresztgetem a szemeimet, hiszen mégis csak jó lenne látnom kit is ütöttem el. Sose lehet tudni mibe - kibe - botlik az Árnyvadász.
- Nem ütötted meg magad?

Vissza az elejére Go down
 
It's a new dawn (Simon # Véda)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Végzet ereklyéi  :: Bronx-