Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Shadowhunters FRPG
Trystan Silverhood Emptyby Lydia Branwell Vas. Dec. 04, 2016 3:49 am

» my heart skips a beat
Trystan Silverhood Emptyby B. Azariah Darrow Kedd Aug. 16, 2016 6:17 am

» PLL Hungary
Trystan Silverhood Emptyby Vendég Kedd Aug. 02, 2016 7:08 am

» I'll be holding on to you
Trystan Silverhood Emptyby Isaac Ravenscar Pént. Júl. 22, 2016 4:50 am

» when the night has come
Trystan Silverhood Emptyby Isabelle Lightwood Csüt. Júl. 21, 2016 10:30 pm

» Saskia Sorel
Trystan Silverhood Emptyby Saskia Sorel Szomb. Júl. 16, 2016 6:53 am

» Avatar foglaló
Trystan Silverhood Emptyby Mi Youngchul Pént. Júl. 15, 2016 6:16 am

» Elkészültem
Trystan Silverhood Emptyby Mi Youngchul Csüt. Júl. 14, 2016 9:22 am

» Távol leszek
Trystan Silverhood Emptyby B. Azariah Darrow Csüt. Júl. 14, 2016 2:10 am

Top posters
B. Azariah Darrow
Trystan Silverhood Vote_lcapTrystan Silverhood Voting_barTrystan Silverhood Vote_rcap 
Theresa Gray
Trystan Silverhood Vote_lcapTrystan Silverhood Voting_barTrystan Silverhood Vote_rcap 
Raphael Santiago
Trystan Silverhood Vote_lcapTrystan Silverhood Voting_barTrystan Silverhood Vote_rcap 
Mi Rin Ji
Trystan Silverhood Vote_lcapTrystan Silverhood Voting_barTrystan Silverhood Vote_rcap 
Lydia Branwell
Trystan Silverhood Vote_lcapTrystan Silverhood Voting_barTrystan Silverhood Vote_rcap 
James Carstairs
Trystan Silverhood Vote_lcapTrystan Silverhood Voting_barTrystan Silverhood Vote_rcap 
Valentine Morgenstern
Trystan Silverhood Vote_lcapTrystan Silverhood Voting_barTrystan Silverhood Vote_rcap 
Kim Jae Hyun
Trystan Silverhood Vote_lcapTrystan Silverhood Voting_barTrystan Silverhood Vote_rcap 
Kennedy Blackthorn
Trystan Silverhood Vote_lcapTrystan Silverhood Voting_barTrystan Silverhood Vote_rcap 
Mi Youngchul
Trystan Silverhood Vote_lcapTrystan Silverhood Voting_barTrystan Silverhood Vote_rcap 

Megosztás
 

 Trystan Silverhood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Trystan Silverhood


Trystan Silverhood

: Trystan Silverhood Tumblr_inline_mowaeiELI01qz4rgp

■ Hozzászólások száma : 3
: Trystan Silverhood Tumblr_n83tfgoxgL1qmbz78o1_500

Trystan Silverhood Empty
TémanyitásTárgy: Trystan Silverhood   Trystan Silverhood EmptyKedd Jún. 28, 2016 10:40 am


Trystan Silverhood
A barátság szerelem, szárnyak nélkül.

becenév: Trys
születési hely: Oxford, Anglia
születési idő: 1995.03.12
hűség: a Klávéhoz
faj: árnyvadász
családi állapot: megtört
foglalkozás: árnyvadász, időnként bohóc
play by: Sam Claflin

Mellkasom mélyében vasmarok szorítgatta csupasz szívemet. A féltékenység. Rühelltem ezt az érzést.

T, türelmetlen. Már rögtön egy negatív dologgal kezdek? Nyugi, annyira nem vagyok rossz értelemben türelmetlen. Csak hát, én pörgök, mint egy ringlispíl és néha felbosszant, hogy körülöttem meg minden olyan lassú, mint egy Falánk démon észjárása.

R, ragaszkodó. Amit egyszer megszerzek, vagy magamhoz láncolok, azt nem igen szeretem elengedi. Őrültségnek tűnik? Hát, persze, hogy az! Mint általában a legtöbb dolog velem kapcsolatban. De mondjátok ki: ti  is akartok valakit magatok mellé, aki minden áron melleteket maradna.

Y, ymber. Azt hitted, hogy az „y”-ra nem tudok szót? Kedvesem, még nem ismersz eléggé. Ymber jelentése latinul eső, amivel a kapcsolatom röviden összefoglalva: borzalmas. Rühellem az esőt és az utána kialakuló tócsákat.

S, sármos. A genetika csodákra képes: szőke herceg, fehér lovon. Most biztosan egy nagy barom egoista piperkőcnek hiszel, de tudd meg : a rikító fehér mosolyomat csak egy lánynak szoktam küldeni. Csak neki és senki másnak. .

T, tanult. Szeretek új dolgokat megismerni, még, ha az mondén dolog is. Sokakkal ellentétbe érdekel a mondén kémia. Sajnos ennek kutatása idő hiány miatt mindig háttérbe szorul.  Imádom a görög és római mitológiát.  Hiszem, hogy minden legendának van alapja. Mondhatni én az „alapban” élek.

A, angol. Vagyis logikailag az vagyok, hiszen ott születtem és az őseim is angolok voltak. Gyakorlatilag viszont: soha se tartottam magamat angolnak. Igazság az, hogy nincs angol akcentusom, amit a lányok  imádnának. Életem nagy részét az államokban töltöttem, inkább ide húz a szívem. Viszont, ha jobban belegondolok: egy Árnyvadász otthona az Idris. Csak sajnos ezt az ID kártyára nem lehet rányomtatni. Tényleg szerintetek, ha lenne Idris útlevél, az milyen színű lenne?

N, nyílt. Soha se voltam egy visszahúzódó gyerek, mindig is szerettem kimondani azt, amit gondolok. Közben nem igen érdekel, hogy az emberek mit gondolnak rólam. Megszoksz vagy megszöksz.

S, Scaevola. Azaz a balkezes. I.e a hatodik században élt harcos, legenda. Etruszkok ellen védte Róma városát, mikor kitalálta, hogy beszökik az éj leple alatt az ellenséges táborba. Ám de az etruszk király Porsenna számított ilyesfajta támadásra, így ruhát cserélt az írnokával. A királyi ékszereket nem ő viselte, szegény Scaevola, így, pedig rossz embert ölt meg. Miután elfogták és a király elé vitték: inkább tűzbe tartotta  a kezét, mintsem elárulja Római titkait. A kezén a hús csontig leégett, ám, de ő hősiesen  küzdött a fájdalom ellen.  Porsenna végül annyira megcsodálta a férfi tettét, hogy elengedte, majd Róma ostromát is feladta.  
Akaraterő, minden bizonnyal ez éltette Scaevolát és ebben nagyon hasonlítunk.  Sokszor, ha eldöntök valamit azt szeretem véghez vinni, még, ha ehhez tűzbe is kell raknom a kezemet.

I, ivászat. Nem iszok alkoholt, egy cseppet sem. Az örömömet másból szerzem.

L, lézerharc. Okés, ez tudom,hogy hülyén hangzik. Miért megy el egy árnyvadász lézerharcolni, mikor az egész élete egy valódi harc? Eleget harcolok én a démonokkal, ami sokkal valóságosabb. De még is fura módon: tökre kipróbálnám.

V, vadvízi evezés. Árnyvadászként kevés időm van hobbikra, egy kis sportolásra. Viszont erre mindig kerítek időt. Imádom a testembe szétáramló adrenalint, amit az elém táruló 6 méteres vízesés okoz.

E, edzett. Ó, persze lehet mondani, hogy minden Árnyvadásznak jó a testfelépítése. De én már láttam olyat, akin egy centi izom sem volt. Szóval igen, büszke vagyok a testemre, amit komoly edzések árán éltem el. Sokáig dolgoztam rajta, hogy elég jó legyen az ízlésemnek.

R, rendszerető. Hm...igen, teljes mértékben rendszerető vagyok, minden csillog körülöttem. És még az alsó gatyáimat is szín sorrendbe tartom... Francot! Mit hazudozok itt? Borzalmas rumlis vagyok...

H, halhatatlan. Anyám szerint olyan vagyok, mint Pán Péter. A fiú, aki nem akar felnőni.

O, olvasó. Nagyon kedvelem a könyveket, főleg detektív tartalmukat: Doyle-t (Sherlock Holmes írója) és a csodálatos Agatha Christie-t. Egyszer én is próbálkoztam egy ilyen írásával, de hamar a kukába landolt.

O, optimista. Szeretem a dolgok jó oldalát látni és a sötétet kizárni. Persze nekem is megvan a negatív oldalam, főleg ez, akkor kerül előtérbe, ha megjelenik Isaac „Porfogó” Ravenscar.

D, dinamikus. Mint, ahogy említettem legtöbbször pörgök, nem bírok egy helybe maradni. Valamit mindig csinálnom kell, utálok unatkozni.  Szükségem van a lendületes életre. Nem is tudom magamat elképzelni befásult öreg embernek.


Ha van valami halhatatlan az emberben, az a röhögés. Onnan jön belőlünk, ahol nincs halál.
Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó. Freestyle et jön ide, legalább 500 szó.

Vissza az elejére Go down
 
Trystan Silverhood
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Végzet ereklyéi  ::  :: Félkész előtörténetek-