Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Shadowhunters FRPG
parabatai, crazy ex, big sister Emptyby Lydia Branwell Vas. Dec. 04, 2016 3:49 am

» my heart skips a beat
parabatai, crazy ex, big sister Emptyby B. Azariah Darrow Kedd Aug. 16, 2016 6:17 am

» PLL Hungary
parabatai, crazy ex, big sister Emptyby Vendég Kedd Aug. 02, 2016 7:08 am

» I'll be holding on to you
parabatai, crazy ex, big sister Emptyby Isaac Ravenscar Pént. Júl. 22, 2016 4:50 am

» when the night has come
parabatai, crazy ex, big sister Emptyby Isabelle Lightwood Csüt. Júl. 21, 2016 10:30 pm

» Saskia Sorel
parabatai, crazy ex, big sister Emptyby Saskia Sorel Szomb. Júl. 16, 2016 6:53 am

» Avatar foglaló
parabatai, crazy ex, big sister Emptyby Mi Youngchul Pént. Júl. 15, 2016 6:16 am

» Elkészültem
parabatai, crazy ex, big sister Emptyby Mi Youngchul Csüt. Júl. 14, 2016 9:22 am

» Távol leszek
parabatai, crazy ex, big sister Emptyby B. Azariah Darrow Csüt. Júl. 14, 2016 2:10 am

Top posters
B. Azariah Darrow
parabatai, crazy ex, big sister Vote_lcapparabatai, crazy ex, big sister Voting_barparabatai, crazy ex, big sister Vote_rcap 
Theresa Gray
parabatai, crazy ex, big sister Vote_lcapparabatai, crazy ex, big sister Voting_barparabatai, crazy ex, big sister Vote_rcap 
Raphael Santiago
parabatai, crazy ex, big sister Vote_lcapparabatai, crazy ex, big sister Voting_barparabatai, crazy ex, big sister Vote_rcap 
Mi Rin Ji
parabatai, crazy ex, big sister Vote_lcapparabatai, crazy ex, big sister Voting_barparabatai, crazy ex, big sister Vote_rcap 
Lydia Branwell
parabatai, crazy ex, big sister Vote_lcapparabatai, crazy ex, big sister Voting_barparabatai, crazy ex, big sister Vote_rcap 
James Carstairs
parabatai, crazy ex, big sister Vote_lcapparabatai, crazy ex, big sister Voting_barparabatai, crazy ex, big sister Vote_rcap 
Valentine Morgenstern
parabatai, crazy ex, big sister Vote_lcapparabatai, crazy ex, big sister Voting_barparabatai, crazy ex, big sister Vote_rcap 
Kim Jae Hyun
parabatai, crazy ex, big sister Vote_lcapparabatai, crazy ex, big sister Voting_barparabatai, crazy ex, big sister Vote_rcap 
Kennedy Blackthorn
parabatai, crazy ex, big sister Vote_lcapparabatai, crazy ex, big sister Voting_barparabatai, crazy ex, big sister Vote_rcap 
Mi Youngchul
parabatai, crazy ex, big sister Vote_lcapparabatai, crazy ex, big sister Voting_barparabatai, crazy ex, big sister Vote_rcap 

Megosztás
 

 parabatai, crazy ex, big sister

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kennedy Blackthorn

Árnyvadász

Kennedy Blackthorn

: parabatai, crazy ex, big sister Cute-gif-harry-love-Favim.com-3871430
■ Hozzászólások száma : 15
■ Kor : 26
■ Tartózkodási hely : new york institute ■
■ Job/hobbies : killing demons ■
: parabatai, crazy ex, big sister Tumblr_o68ct2pVrh1rvnayao8_500

parabatai, crazy ex, big sister Empty
TémanyitásTárgy: parabatai, crazy ex, big sister   parabatai, crazy ex, big sister EmptySzer. Jún. 29, 2016 9:05 am

Aloysius _____| 18 év | árnyvadász | Niall Horan, Louis Tomlinson (?) | Szabad
Idrisben ismerkedtünk meg 10 éves korunkban, azóta már a New York-i intézet lakóinak sokaságát erősíted a családoddal együtt. Az első perctől fogva egy különleges kötelék alakult ki kettőnk között. Az időnk nagy részét egymással töltöttük és 16 évesen sor került a szertartásra, melynek keretein belül egymás parabatai-i lettünk. Azóta minden csatába együtt megyünk, legjobb barátok vagyunk, s nélküled már létezni sem tudok a szó szoros értelmében.
Alo személyiségre teljesen az ellentétem, mivel én inkább rideg és visszahúzódó vagyok egy bunkó jellemmel, míg ő mindig belevisz a rosszba és állandóan tréfálkozik.

// Nagyjából ennyi, ami nincs megemlítve általad alkotható, további részletek PM-ben gyere hamar. Pb változtatható csak beszéljük meg előtte. Várlak! ölel



Tetszőleges | 17-18 év | mondén | Taylor Swift | szabad
XY az exem, két éve ismerkedtünk meg egy szórakozóhelyen. Akkoriban miattad szinte minden este kiszöktem az intézetből. Hamar kiderült, hogy rendelkezel a Látás képességével és ezután sorra mondtam el minden titkom. A fal lehullott, s egy nyitott könyv lettem számodra. Pár hónap múlva szakítottunk, de te abban reménykedtél, hogy együtt maradunk életünk végéig, hogy aztán felemelkedhess és árnyvadásszá válhass. Folyamatosan zaklatsz ez ügyben és nem tudod elfogadni, hogy vége. Ajánlatokat teszel nekem, s egyre csak azt akarod, hogy elvegyelek feleségül, pedig még olyan fiatalok vagyunk. És tudod, hogy mi olyan szörnyű az egészben? A múltkor majdnem igent mondtam.

//Ennyi lenne, a többi magadtól alakítható. A pb-t szeretném, ha maradna, ha valami nem világos, akkor PM-ben zaklass. Az ET-m elolvasása ajánlott. Gyere hamar te bolond!  parabatai, crazy ex, big sister 508672769


Valami Blackthorn| 19 év | árnyvadász | Hailey Baldwin (?) | szabad
Az én drága nővérem, akit annyira szeretek és tisztelek! Azon kevés emberek közé tartozol, akinek mindent elmondok magamról, s akihez bátran megyek, ha segítségre van szükségem. Mivel mindössze egy év korkülönbség van köztünk harcolni is együtt tanultunk meg, gyermekkorom jelentős részét veled töltöttem. Mindig felnéztem rád és olyanná akartam válni, mint te, hiszen annyira nyitott vagy és cserfes és bohókás és nagyszerű, amiről én csak álmodni tudok.

//A többit PM-ben, a pb változtatható, habár nagyon szeretném, ha maradna Hailey és nehezen vagyok meggyőzhető másról, de ha ennyi az akadály, hogy megalkosd, akkor lehet más is. Siess  ölelkettő
Vissza az elejére Go down
 
parabatai, crazy ex, big sister
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Végzet ereklyéi  ::  :: Minden, ami karakter :: Keresett karakterek-